Citroën C4 Cactus
1.2 PureTech Shine 2e Eigenaar|Navi|Camera|Trekhaak|Clima|Cruise|D-riem vv in 2022|N.A.P|APK tot 02-2027
Direct kopen, basisprijs: € 7.449,-
Direct kopen, basisprijs
€ 7.449,-
LEASEPRIJS: € 122,77 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.489,80 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Citroën C4 Cactus |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.2 PureTech Shine 2e Eigenaar|Navi|Camera|Trekhaak|Clima|Cruise|D-riem vv in 2022|N.A.P|APK tot 02-2027 |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 31 augustus 2017 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 128.178 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 5 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 122,77 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 7.449,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | PR-792-T |
| Motorinhoud: | 1.199 cc |
| Vermogen: | 81 kw / 111 pk |
| Laadvermogen: | 560 kg |
| Gewicht: | 995 kg |
| Wielbasis: | 260 cm |
| Breedte: | 173 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.555 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 545 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 825 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- lichtmetalen velgen 16"
- Parelmoerlak
- buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- buitenspiegels verwarmbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dakrails
- dimlichten automatisch
- extra getint glas
- LED dagrijverlichting
- mistlampen voor
- regensensor
- Infotainment
- navigatiesysteem full map
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- buitentemperatuurmeter
- Digitale tuner DAB+
- multimedia-voorbereiding
- radio
- Interieur & Comfort
- airco (automatisch)
- achterbank in delen neerklapbaar
- armsteun voor
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- cruise control
- elektrische ramen voor
- Pack City Camera
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- Brake Assist System
- elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) voor
- parkeersensor achter
- passagiersairbag
- zij airbag(s) voor
- Overig
- Trekhaak
- 2 Sleutels
- 2e Eigenaar
- Achteruitrijcamera
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek ramen voor
- Lichtmetalen Velgen
- N.A.P. Aanwezig
- Nationale Auto Pas
- Navigatie
- Onderhoud boekjes
- Pack City Camera
- Parkeer Sensoren Achter
- RDW-leges
- start/stop systeem